Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Колегія з соціальними партнерами

26 квітня відбулося спільне засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, президії Федерації профспілкових організацій області та правління обласного об’єднання організацій роботодавців з питань взаємодії у сфері реалізації пенсійної реформи за підсумками Угоди про соціальне партнерство, укладеної 14 вересня 2009 року.

Розглянувши стан виконання Угоди, сторони відмітили, що зусилля соціальних партнерів спрямовувались на захист інтересів та забезпечення прав найманих працівників та громадян на пенсійне страхування.

Питання про легалізацію заробітної плати та робочих місць, притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб, винних у несвоєчасній сплаті страхових внесків, неодноразово розглядалися місцевими органами виконавчої влади, органами, що здійснюють нагляд за дотриманням законодавства про працю та правоохоронними органами.

Спільно з профспілковими організаціями проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо роз’яснення проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», для юридичних та фізичних осіб проводились семінари щодо своєчасної і повної сплати внесків до Пенсійного фонду відповідно Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Проведення спільних публічних виступів у засобах масової інформації, засідань за «круглим столом», прес-конференцій сприяло поглибленню партнерських відносин між соціальними партнерами.

Учасники засідання позитивно оцінили спільну роботу та з урахуванням внесених пропозицій прийняли рішення про продовження співпраці в 2012 році.