Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2009 РОКУ

21 липня 2009 року відбулося розширене засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області за підсумками роботи за перше півріччя 2009 року та основні завдання у другому півріччі.
Протягом першого півріччя поточного року робота ПФУ була спрямована на наповнення бюджету Фонду власними коштами, в тому числі за рахунок погашення боргів та посилення контролю за сплатою страхових внесків.

Головним управлінням Пенсійного фонду України в області забезпечено виконання планових показників надходжень до бюджету, своєчасне призначення і перерахунки пенсій та стабільне фінансування пенсійних виплат

До бюджету Фонду з усіх джерел фінансування надійшло 1 млрд. 952,7 млн.грн., що на 217,6 млн.грн., або на 12,5% більше, ніж у відповідному періоді 2008 року. Власні надходження становлять 810,5 млн.грн., що на 50,8 млн.грн., або на 6,7% більше планових показників.
Протягом півріччя в області призначено 9,8 тис. нових пенсій, проведено понад 27 тис. поточних перерахунків, в тому числі близько 7 тис. пенсій перераховано у зв’язку з добавленням стажу чи заробітку.
З 1 березня понад 2 тисячам чоловік підвищено розміри пенсій у зв’язку із зростанням середньої плати в Україні у минулому році.
З 1 квітня згідно п.1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2009 №198 «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян» майже 320 тисячам пенсіонерів встановлено підвищення до пенсії у розмірі 7,5 грн.
Внаслідок проведених перерахунків середній розмір пенсійної виплати цивільних пенсіонерів в порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс на 63,0 грн. і станом на 1 липня склав 811 грн., що на 61% перевищує прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Середній розмір пенсійної виплати пенсіонерів силових структур складає 1649 грн.
За півріччя реалізовано заходи з розвитку інформаційних технологій для підвищення якості обслуговування громадян. Проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота та налагоджена співпраця з професійними спілками підприємців.
Так з початку року надруковано більше 220 публікацій, прозвучаль 124 виступи на радіо та 67 на телебаченні. Виготовлено та розповсюджено більше 90 видів інформаційних буклетів, брошур та листівок-повідомлень. Взято участь у 3 прес-конференціях та 53 засіданнях «круглого столу». Для працюючого населення організовано 102 семінари, проведено 568 зустрічей в трудових колективах, прочитано 52 лекції для бізробітних в центрах зайнятості, працювали «гарячі» телефонні лінії у часи, визначені розпорядком роботи управлінь.
Все це сприяє висвітленню діяльності управлінь Пенсійного фонду, позитивно впливає на динаміку усних і письмових звернень громадян.
Важливе значення в роботі приділяється питанню забезпечення конституційного права на звернення.
Протягом першого півріччя до управлінь Пенсійного фонду області письмово і усно звернулось 16 тис. громадян, що на 21% менше ніж в аналогічному періоді минулого року.
Проводиться велика робота з підготовки молодих кадрів. В цьому році видано 28 направлень для вступу до вищих навчальних закладів.
Аналіз якісного складу персоналу свідчить про постійне збільшення фахівців з повною вищою освітою. Тому, одним з найважливіших напрямків роботи Фонду є здійснення заходів щодо формування високопрофесійного колективу, спроможного послідовно та ефективно реалізовувати поставлені перед ним завдання.