Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД МАЄ ТАЛАНТИ

Вироби з дерева та бісеру, картини, малюнки, вишиванки, портрети – усі ці види мистецтва об’єднала  виставка під назвою «Пенсійний фонд має таланти». Виставка охоплює різноманіття видів і жанрів, на ній представлено близько 200 творів фахівців управлінь Фонду в Чернігівській області.

Наші традиції мають потужне коріння. У цьому пересвідчуєшся милуючись картинами та іконами. Їх не написано олією, і вони не є художньою фотографією, як може здатися на перший погляд, їх вишито класичним українським хрестиком. Біле, чорне, червоне, сине та жовте, смуток і радість, переплітаючись створюють  канву життя.

Тут є картини, виконані в ніжних пастельних тонах із практично непомітним для ока переходами від одного тону до іншого. Гарні рушники та серветки, скатертини, український костюм для дівчинки, вишиті традиційним хрестиком,  нікого не залишили байдужим. А як можна уявити українську виставку без  портрета Тараса Шевченка?

Декоративні квіти – маки, фіалки, соняшники, жоржини, чорнобривці зроблені з бісеру та паперу внесли  свій незабутній колорит.

Оригінальні картини та поробки зі звичайних квіточок, травинок, шишок та листочків створили оригінальні сюжети та вміло розкрили красу рослинного світу.

А ось іграшки нашого дитинства – ляльки, які дивляться на вас немов живі та пухнастий кролик – символ наступного 2011 року.

Виставка виявилася гарною та вдалою, мабуть, тому, що в кожну роботу було вкладено частинку душі.