Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Зустріч в трудовому колективі

Спеціаліст Менського відділу обслуговування громадян Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Шелудько провела зустріч в трудовому колективі сільськогосподарського кооперативу «Миколаївський».

Працівникам підприємства були надані роз’яснення щодо нових умов виходу на пенсію з 1 січня 2018 року, механізму виплати доплат, скасування відрахування з пенсій працюючим пенсіонерам.

Фахівець нагадала, що громадяни передпенсійного віку мають можливість завчасно подати документи, необхідні для призначення пенсії, та надала їх перелік.

Також вона повідомила, що особи, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть заключити договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що дає можливість одноразової сплати єдиного внеску.

Спеціаліст закликала користуватися можливістю дистанційного отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за допомогою телефону “гарячої лінії” та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.