Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Виїзна приймальня в Мринській територіальній громаді

Начальник Носівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Надія Голенач прийняла участь у виїзній приймальні, яка відбулась в селі Мрин Носівського району.

Відвідувачів найбільше цікавили питання призначення пенсії за віком та на пільгових умовах, порядок обчислення пенсій, перехід з одного виду пенсії на інший, умови призначення пенсійних виплат у солідарній системі та зміни у законодавстві, які відбудуться згідно з проектом пенсійної реформи, запропонованої Урядом.

Працюючі громадяни отримали також інформацію про запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, залежність рівня соціального та пенсійного захисту людини від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати.

Загалом до фахівця Фонду за консультацією звернулося десять громадян. Надія Голенач нагадала відвідувачам про можливість отримання необхідної інформації за допомогою телефону “гарячої лінії” та веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.