Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

«Весна, любов і краса»

Під такою назвою протягом березня 2015 року в головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області відбулася виставка картин-вишиванок з нагоди Міжнародного жіночого дня. Виставка організована за ініціативи обласної профспілки працівників Пенсійного фонду України. В експозиції - понад 200 художніх робіт працівниць з усіх територіальних управлінь Фонду, виконаних у різних стилях: вишиванням по батику, хрестиком, хрестиком та бісером, тканням і вишиванням бісером, стрічками,  із використанням яєчної шкаралупи.

 На полотнах вишивальниць - різнобарв’я квітів, пейзажі, натюрморти, звірі, портрети, ікони, репродукції відомих художників тощо. Особливо відвідувачів виставки зачарували картини начальника відділу по контрольно-перевірочній роботі за нарахуванням та сплатою платежів управління Пенсійного фонду у місті Чернігові Любові Самійленко, яка представила десять своїх робіт та головного спеціаліста цього ж управління Ганни Орлової, яка презентувала на виставці двадцять полотен. 

Враховуючи той факт, що нинішній рік – ювілейний для Пенсійного фонду України, до участі у виставці запросили і ветеранів. Подовгу зупинялися відвідувачі біля модульної картини колишнього начальника управління ПФУ в Срібнянському районі Надії Мостової «Дика орхідея».

 - У свої картини майстрині вклали частинку своєї душі і серця, - каже голова профспілкової організації Олександра Лайок. - Кожна робота – це години копіткої праці, окрилені мрією та фантазією. Приємно, що в пенсійній службі працює стільки талановитих жінок, які не тільки фахово виконують свої професійні обов’язки, встигають дати раду домашньому господарству, а й знаходять час для творчості.