Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

В перший день весни говорили про права жінок

«Якщо жінка має право – вона має вибір» - під таким гаслом відбулося у Срібному засідання “круглого столу”, в якому взяла участь начальник Срібнянського відділу обслуговування громадян Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Кобиш.

Під час свого виступу фахівець торкнулася теми змін у пенсійному законодавстві з 1 січня 2018 року, зокрема, зосередила увагу на посиленні ролі страхового стажу для визначення права на пенсію. Вона розповіла про збережене право на достроковий вихід на пенсію багатодітних матерів та матерів інвалідів з дитинства, надала вичерпні відповіді на поставлені запитання та розповсюдила інформаційні матеріали серед учасників зібрання.

Захід відбувся в центральній районній бібліотеці. На засіданні також були присутні представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування та управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Чернігівської області.