Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

У Ріпках відбувся ряд заходів, приурочених до Всеукраїнського тижня права

Кожної середи грудня завідувач юридичного сектору Ріпкинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ігор Шлягун проводить особистий прийом громадян, під час якого надає правову допомогу з питань, які входять до компетенції управління. Наприклад, громадянам роз’яснюється порядок оскарження дій управління як в письмовій, так і в електронній формі шляхом подачі відповідної скарги через Веб-портал електронних послуг.

Серед відвідувачів управління розповсюджуються буклети на теми: «Що необхідно зробити внутрішньо переміщеній особі?», «Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування – запорука забезпеченої та спокійної старості».

Начальник управління Анатолій Тужик виступив на нараді в районній державній адміністрації. Під час виступу він акцентував увагу на тому, що від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини, висвітлив питання права кожної особи на соціальний захист та безперешкодний доступ до інформації з власного пенсійного забезпечення.

Серед працівників управління проведена бесіда з питань захисту та реалізації прав людини, в тому числі прав громадян у відносинах з органами Пенсійного фонду України.