Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Свято спорту та гарного настрою

Традиційними в Чернігівській області стали спортивно-масові змагання пенсійників, у яких беруть участь працівники головного та підвідомчих управлінь. Перша Спартакіада відбулася у травні 2013 року.

Близько 200 учасників з головного та майже з усіх територіальних управлінь зібрала друга спартакіада працівників органів Пенсійного фонду України в Чернігівській області, яка відбулася 16 травня ц.р. на базі  фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Навіть примхи погоди, яка час від часу дошкуляла сильним, поривчастим вітром, не зашкодили спортсменам з Пенсійного фонду продемонструвати майстерність та вправність у змаганнях із міні-футболу, волейболу, дартсу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики та перетягування канату. Обласна організація профспілки працівників Пенсійного фонду разом з оргкомітетом спартакіади доклали чимало зусиль, аби зробити спортивне дійство справді цікавим та видовищним – святом здоров’я і краси. 

Вітаючи учасників змагань, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Петро Кулініч підкреслив, що подібні змагання дозволяють не тільки віддати належне здоровому способу життя, але й посилити внутрішню єдність, згуртувати колектив пенсійників області, зробити його по-справжньому єдиною командою.
У повсякденній роботі, як і в спорті, важливі взаємовиручка, дух здорового суперництва, постійне самовдосконалення, уміння не здаватися ні за яких обставин. Він побажав спортсменам-аматорам яскравих та переконливих перемог, творчих злетів у спорті і в житті.

У чесній і безкомпромісній боротьбі визначили кращих із кращих. Усі учасники змагань продемонстрували силу, витримку, прагнення перемогти. А перемогу у командному заліку цього разу святкували пенсійники з міста Чернігова. Друге місце виборола команда з управління Пенсійного фонду у Ріпкинському районі, третє командне місце дісталося спортсменам з управління Фонду у Козелецькому районі. І учасники, і вболівальники та гості спартакіади отримали велике задоволення від змагань. Була у них і нагода за дружнім спілкуванням обговорити найбільш захоплюючі моменти та обмінятися своїми враженнями. Традиційно, по завершені турніру усіх пригощали польовою кашею.