Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Свято Соборності відзначили на Чернігівщині

У День Соборності України, 22 січня 2018 року, виповнюється 99-та річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки і 100-та річниця прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував Українську Народну Республіку «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу». Цього дня працівники головного та підвідомчих управлінь області взяли участь у заходах з нагоди свята.

Ічня

В цей день в Ічні біля каплички Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, котрі загинули в зоні АТО, зібралися керівники району та міста, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадські активісти, щоб вшанувати пам'ять Героїв української історії, загиблих у боротьбі за українську державність, адже бійці в зоні АТО, як і українські вояки 100 років тому, відстоюють незалежність і соборність України.

Військовий капелан, благочинний району, настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Димитрій провів молебень за загиблими захисниками України. По закінчені богослужіння ічнянці поклали квіти до пам’ятника провісника української незалежності Т.Г. Шевченка.

Ніжин

З нагоди державного свята у залі засідань районної державної адміністрації відбулось урочисте зібрання, в якому взяли участь перший заступник начальника Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Людмила Богданович та заступник начальника управління Тетяна Ярмоленко, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники та працівники районних установ та організацій, представники ЗМІ.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх полеглих в боротьбі за єдність і незалежність нашої держави та героїв сьогодення.

У рамках урочистостей працівники культури району презентували тематичну книжкову виставку "Сила нації – в її єдності", підготовлену районною бібліотекою, та короткий історичний екскурс “Проголошення Соборності України".