Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Школа майбутнього пенсіонера

У Коропському відділі обслуговування громадян Сосницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України продовжує свою роботу "Школа майбутнього пенсіонера".

Під час останнього заняття спеціаліст відділу Наталія Приходько надавала майбутнім пенсіонерам фахові консультації, відповідала на запитання з пенсійної тематики, надала перелік необхідних для призначення пенсії документів та розповсюдила інформаційні матеріали щодо пенсійної реформи.

До співпраці залучено кадрові служби підприємств. За потреби на базі Центру зайнятості періодично проводяться уроки пенсійної грамотності з різними віковими групами, в тому числі і з особами передпенсійного віку.

За словами фахівця Фонду, така форма спілкування з громадянами – ефективний інструмент інформування населення з питань реалізації державної політики у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та пенсійного забезпечення, залучення людей до новітніх інформаційних технологій та підвищення якості обслуговування:

Якщо громадяни будуть замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, це дозволить вчасно виявити й усунути помилки оформлення та зібрати всі необхідні документи для встановлення права на пенсію, - зазначила Наталія Приходько.