Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Семінар для безробітних громадян провели в Ічнянському центрі зайнятості

Заступник начальника Борзнянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Северин провела семінар для безробітних громадян в Ічнянському центрі зайнятості.
Працівник Фонду розповіла про умови виходу на пенсію, особливу увагу приділила питанню необхідності набуття страхового стажу.
- З 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають чоловіки після досягнення ними 60 річного віку та жінки після досягнення ними відповідного пенсійного віку за наявності в них страхового стажу не менше 25 років, - зазначила Тетяна Северин, - мінімальний страховий стаж буде збільшуватися до 35 років.
Поряд з цим, вона розповіла про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, запропонувала учасникам семінару зареєструватися та отримувати інформацію із своєї  картки застрахованої особи про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.
Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення. Безробітні цікавилися питаннями отримання довідок про заробітну плату у випадку ліквідації підприємств і зарахування дострахового стажу періоду перебування на обліку в центрі зайнятості.
Наприкінці зустрічі слухачам надано буклети з роз’ясненнями пенсійного законодавства.