Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про соціальний захист осіб з особливими потребами йшла мова під час засідання “круглого столу”

У залі Ніжинської міської ради відбулось засідання «круглого столу» на тему: “Соціальний захист осіб з інвалідністю та осіб, які здійснюють за ними догляд” за участі заступника начальника Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяни Ярмоленко, заступника міського голови Ігоря Алєксєєнка, представників соціальних служб, закладів медицини та центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, осіб з інвалідністю та тих, хто за ними доглядає.

Представник Фонду проінформувала присутніх про пенсійне забезпечення людей з особливими потребами та умови призначення пенсії по інвалідності у солідарній системі.

Фахівець надала роз'яснення з питань оформлення пенсій інвалідам різних груп, інвалідам з дитинства у зв’язку з втратою годувальника, особам, які здійснювали догляд за інвалідом або особою, що досягла 80-річного віку, батькам, які здійснювали догляд за дітьми з інвалідністю та інвалідами з дитинства.

Довідково: на обліку в Ніжинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України перебуває 6622 особи з інвалідністю. Середній розмір пенсійної виплати для цієї категорії складає 1916,29 грн.