Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про реформування пенсійної системи в Україні розповіли соціальним працівникам Бобровицького району

Про Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, зміни в пенсійному законодавстві України які відбулись протягом року розповіла завідувач сектора обслуговування громадян Бобровицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Сіріцина під час зустрічі із соціальними працівниками району.
Вона обґрунтувала важливість легальної заробітної плати та наголосила, що «тіньова» зайнятість призводить до втрати соціальних гарантій найманих працівників. Наголосила про необхідність перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску ще під час трудової діяльності, щоб унеможливити наявність помилок, неточностей і недостовірних даних. Зробити це можливо і дистанційно, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
Фахівець фонду надала кваліфіковані відповіді на запитання присутніх про зміни в пенсійному законодавстві, які стосуються працівників соціальної сфери, зазначила, що такі заходи підвищують рівень правової культури та дають змогу використовувати отриманні знання на практиці.