Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про переваги легального працевлаштування - молоді Срібнянщини

З посиленням ролі страхового стажу для визначення права на пенсію за віком молодь Срібнянщини активніше проявляє свою зацікавленість до питань формування майбутньої пенсії.

Головний спеціаліст Срібнянського відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ірина Троценко при спілкуванні з молодими відвідувачами зосереджує увагу на важливості легалізації заробітної плати в умовах проведення пенсійної реформи та вказує на пряму залежність пенсійних нарахувань від виплаченої заробітної плати, сплачених страхових внесків та набуття страхового стажу.

Фахівець рекомендує майбутнім пенсіонерам зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, де можна отримати інформацію зі своєї облікової картки в системі персоніфікованого обліку про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.

Кваліфіковані відповіді на запитання, які цікавлять відвідувачів, супроводжуються наглядовими інформаційними матеріалами на пенсійну тематику.