Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про пенсійне законодавство говорили з мешканцями Куликівки

Начальник Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Микола Демченко, начальник відділу по роботі з персоналом Наталія Ющенко та заступник начальника юридичного відділу Оксана Мірошниченко провели виїзний прийом для мешканців району.

Громадяни, що звернулися до представників Фонду, цікавилися особливостями пенсійної реформи, що відбулася: механізмом проведення останнього перерахунку, подальшим збільшенням пенсій у наступному році, перспективами законодавчих змін у сфері пенсійного забезпечення на наступний рік для осіб, які отримують пенсії на рівні мінімальної. Також поставало питання правового регулювання призначення пенсій за вислугу років.

На кожне з порушених питань надавалася законодавчо обґрунтована відповідь.

Фахівці Фонду провели лекцію для працівників Куликівського відділу обслуговування громадян, на якій були обговорені основні права громадянина в Україні, їх законодавче підґрунтя, гарантії прав та свобод людини в правовому суспільстві та, зокрема, у сфері пенсійного забезпечення. Окрему увагу приділили правам державного службовця.