Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про набуття права на пенсію розповідають у Мені

Що передбачено законодавством для громадян, у яких не вистачає стажу для призначення пенсії за віком та по інвалідності? Чи означає, що після досягнення пенсійного віку, не маючи 25 років страхового стажу, вони не матимуть права на пенсію? Відповіді на ці запитання надала головний спеціаліст Менського відділу обслуговування громадян Лариса Маринченко.

Фахівцем було проведено роз’яснювальну роботу з кадровими працівниками підприємств, установ, організацій міста за участю працівників Менського районного центру зайнятості населення.

Під час бесід спеціаліст зазначала, що для отримання пенсії необхідно мати певний страховий стаж. І можливістю заробити пенсію для людини, яка з тих чи інших причин не працює і, в такому випадку, не підлягає пенсійному страхуванню, є добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

«Навіть якщо людині ще далеко до пенсійного віку, вона повинна замислитися, який розмір пенсії в неї буде в майбутньому. Потрібно вже зараз подбати про набуття страхового стажу,» - підсумувала Лариса Маринченко.