Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про можливості Веб-порталу електронних послуг ПФУ розповіли Корюківським ветеранам

Перший заступник начальника Корюківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Гайдук провела зустріч з членами Корюківської районної ветеранської організації на тему “Веб-портал Пенсійного фонду України — це зручно та оперативно.”

- «Зареєструвавшись на порталі, ви маєте можливість записатися на прийом до фахівця Фонду, відслідковувати стан своєї облікової персональної картки, правильність і повноту інформації, котру подає через органи Фіскальної служби до ПФУ роботодавець. Крім того, ресурс дозволяє слідкувати за власним страховим стажем, а пенсіонерам - ознайомитися з розміром своєї пенсії” - поінформувала представник управління.

Далі захід продовжився у формі діалогу. Ветеранів цікавили питання умов призначення пенсії по втраті годувальника, доплати за понаднормовий стаж, перерахунку пенсій та інші.

На закінчення фахівець підкреслила значимість районної організації ветеранів як важливої складової об'єднання поколінь, та запросила присутніх до управління Пенсійного фонду на День відкритих дверей.