Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Про легалізацію трудових відносин розповіли мешканцям Бобровиці

Бобровицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України відкрило свої двері для громадськості — в установі відбувся черговий “День відкритих дверей” щодо важливості легального працевлаштування.

На організованому заході відвідувачам була надана можливість ознайомитись з діяльністю управління та переконатися, що форми та методи інформаційно-роз'яснювальної роботи постійно вдосконалюються, адже технології покращуються, законодавство змінюється, а працівники Фонду допомагають своїм відвідувачам бути обізнаним та інформованими.

Головні спеціалісти Бобровицького сектору обслуговування громадян Олена Андрієвич та Світлана Олійник розповіли про умови зарахування страхового стажу, переваги отримання офіційної заробітної плати та можливості ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, а саме, щодо самостійного контролю даних, що містяться у реєстрі застрахованих осіб.

В рамках заходу відбулась жвава та предметна дискусія щодо важливості легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Крім того, завідувачем сектору обслуговування громадян Наталією Сіріциною серед учасників проведено анкетування щодо ставлення до заробітної плати “у конвертах”. Результати порадували, адже, більшість респондентів вважає виплату заробітної плати “в конвертах” ганебним явищем сьогодення.