Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Пенсійники області взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапору та заходах з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України

Ічня

На центральній площі міста з нагоди Дня Державного Прапора України відбулися урочистості, в яких взяли участь представники Ічнянського сектору обслуговування громадян Борзнянського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України.

Також були присутні голова районної державної адміністрації Олександр Бондар, голова районної ради Григорій Герасименко, депутат обласної ради Юрій Болоховець, трудові колективи підприємств, установ та організацій, військовослужбовці, громадські активісти та жителі міста.

Свято розпочалося з церемонії підняття Державного прапора України, а потім була проведена акція «Я – громадянин України», під час якої керівники району вручили молодим людям паспорти, побажали їм широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні наміченої цілі, впевненості у власних силах на шляху побудови своєї долі та сильної і заможної держави. У відповідь молоді люди дали клятву носити паспорт громадянина України з честю і гідністю, сумлінною працею примножувати славу і багатство Батьківщини, пам’ятати свій край, завжди і в усьому діяти в інтересах Батьківщини - держави України.

Подарунком для жителів та гостей міста стали виступи творчих колективів.

 

 

 

 

Ніжин-Талалаївка

 

З нагоди свят біля адмінбудівлі Ніжинської районної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та акція "Я громадянин України" з урочистим врученням паспортів України 16-річним юнакам та дівчатам. У рамках загальнонаціональної хвилини мовчання було вшановано пам’ять усіх Героїв, що поклали на вівтар служіння українському народу своє життя - на знак вічної пам’яті до їх могил покладено квіти та проведено молебень за Україну. До урочитстостей долучилися і працівники Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України

 

У районному будинку культури села Талалаївка пройшло відкриття тематичної виставки з нагоди 26-річниці Незалежності України, урочисті збори з врученням нагород за сумлінну праці на благо держави та святкова концертна програма за участі представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, представників громадськості. Серед нагороджених були і працівники Ніжинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

 

Новгород-Сіверський

24 серпня у Новгороді-Сіверському відбулись урочисті заходи до 26-ї річниці незалежності України. Участь у заходах взяли в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко, голова районної ради В'ячеслав Кауфман, керівництво міськвиконкому і представники Новгород-Сіверського об'єднаного управління Пенсійного фонду України.

Захід розпочався з покладання квітів до пам'ятного знаку загиблим у зоні проведення АТО землякам. Від усіх жителів Новгород-Сіверщини учасники заходу вклонилися пам'яті наших земляків, Героїв, які загинули у неоголошеній війні проти Українського народу. Представники Пенсійного фонду взяли участь також у святкуванні Дня Державного Прапора, який відзначили урочисто й на високому рівні.

Разом із місцевою громадою свято відзначили й запрошені гості, серед який були голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Головну почесну місію – урочисте підняття Державного Прапора України – виконали Андрій і Юлія Соломахи – діти загиблого захисника України-учасника антитерористичної операції, старшого солдата Збройних сил України Олега Соломахи та військовослужбовці Чернігівського гарнізону. Хвилиною мовчання пом’янули всіх тих, хто віддав життя за Україну.

Також відбулося й уже традиційне урочисте вручення паспортів громадянина України юним жителям краю.