Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Пенсійники Ніжина та Прилук працюють над наближенням пенсійних послуг до громадян

Аби наблизити пенсійні послуги до населення, Ніжинське об'єднане управління Пенсійного фонду України співпрацює не тільки з об’єднаними територіальними громадами, але й з сільськими радами, які не входять до складу ОТГ.
Напередодні в Талалаївській сільській раді з’явилося робоче місце для обслуговування громадян. Прийом мешканців села фахівцями Фонду здійснюватиметься за узгодженим графіком. Жителям Талалаївки не треба більше звертатися в управління – вони мають змогу отримувати пенсійні послуги на місцевому рівні. Вже на перший прийом на новоствореному робочому місці, який провела головний спеціаліст Ніжинського відділу обслуговування громадян Тетяна Феденко, звернулося чимало жителів села. Відвідувачі мали змогу отримати консультації з пенсійного забезпечення.
Фахівець Фонду також розповіла мешканцям села та працівникам сільської ради про переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та роздала їм інформаційні листівки.

 

Прилуки
                                                               
        

На території Ладанської  селищної ради, де створено агентський пункт, провела прийом громадян головний спеціаліст Прилуцького відділу обслуговування громадян Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Наталія Таранець .
       Вона надала детальні роз’яснення щодо умов та порядку виходу на пенсію за віком, стажу та заробітної плати, з яких було призначено пенсію, змін, які відбулись у пенсійному забезпеченні з 1 січня 2018 року. Повідомила, що інформацію з пенсійного законодавства можна отримати на Веб-порталі Пенсійного фонду України, на сторінках газети «Пенсійний кур’єр» та за телефонами «гарячої лінії» управління.

 

 

Довідково: На Чернігівщині зареєстровано 37 об’єднаних територіальних громад, в яких створено 13 віддалених робочих місць працівників Фонду. Крім того, 2 віддалених робочих місць створено в центрах надання адміністративних послуг, 7 – у відділеннях банків, вищих навчальних закладах, сільських радах та комунальних підприємствах.