Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Пенсійники долучились до Дня підприємця

Працівники головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на чолі з керівником Юрієм Юрченком взяли участь у бізнес-фестивалі до Дня підприємця, який відбувся у Центральному парку культури та відпочинку м.Чернігова.

Для учасників заходу та гостей свята працювало «Вікно допомоги», де надавали консультації представники державних органів та бізнесу: фахівці Пенсійного фонду, фіскальної служби, інспекції з питань праці, служби зайнятості, управління юстиції, фонду підтримки підприємництва, юристи, аудитори, бухгалтери тощо.

Працівники Фонду надавали роз’яснення щодо складових пенсійних виплат, умов реалізації права на пенсійне забезпечення, реформування пенсійної системи, індексації пенсії, переходу з одного виду пенсії на інший, реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Також фахівці пенсійної установи акцентували увагу на тому, що лише за умови легальної зайнятості, нарахування заробітної плати не менше за мінімальний розмір і щомісячній сплаті єдиного внеску найманий працівник вважається застрахованою особою і має право на призначення пенсії в майбутньому.

Особливий інтерес у присутніх викликало питання осучаснення пенсій для різних категорій громадян: працюючих пенсіонерів, державних службовців, жінок, що достроково вийшли на пенсію, фізичних осіб-підприємців тощо.

Користуючись нагодою, представники Фонду розповіли, що передплативши газету «Пенсійний кур’єр» можна отримувати консультації спеціалістів Пенсійного фонду України та різних соціальних служб, дізнаватись про новини пенсійного забезпечення та почитати історичні й науково-популярні статті.

Під час заходу були розповсюджені листівки, пам`ятки, буклети з пенсійної тематики.