Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Пенсійники Чернігівщини визначилися з пріоритетами роботи на 2018 рік

Підсумки роботи у минулому році та пріоритетні завдання на 2018 рік розглянули на Чернігівщини під час розширеного засідання колегії, яке відбулося 9 лютого ц.р. за участі заступника Голови правління Пенсійного фонду України Ірини Ковпашко та заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталії Романової

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко прозвітував, що протягом минулого року забезпечено стабільне наповнення бюджету Пенсійного фонду та своєчасні виплати 341 тисячі пенсіонерів області. Надходження коштів, контроль за сплатою яких здійснюється органами Пенсійного фонду України, за звітний період склали 57,6 млн.грн., або 107% від плану.

Управління Фонду в області активно працюють над розширенням мережі надання пенсійних послуг: на сьогодні укладено 19 Угод про співпрацю з об'єднаними територіальними громадами, створено 17 віддалених робочих місць в ОТГ, центрах надання адмінпослуг, університетах тощо, а в поточному році планується створити ще 11.

Загалом спеціалістами управлінь Пенсійного фонду області в об'єднаних територіальних громадах та в Центрах по наданню адміністративних послуг за 2017 рік надано понад 7,5 тис послуг.

Тож основними пріоритетами діяльності органів Пенсійного фонду Чернігівщині є покращення обслуговування громадян, своєчасне призначення та перерахунок пенсійних виплат та забезпечення фінансової стабільності пенсійної системи.

Керівники обєднаних управлінь обмінялися досвідом практичної роботи та поділилися думками щодо вдосконалення надання пенсійних послуг.

У свою чергу, заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко відзначила позитивний досвід області у впровадженні централізованої системи призначення та виплати пенсій.

Також вона наголосила, що робота органів Пенсійного фонду має бути направлена на залучення пенсіонерів до отримання пенсій через банківські установи та удосконалення обслуговування громадян:

- Створення віддалених робочих місць, впровадження дистанційних форм обслуговування, делегування функцій представникам ЦНАП,ОТГ, селищних рад — все це має стати пріоритетними завданнями для пенсійників Чернігівщини, — зазначила Ірина Ковпашко.