Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Пенсійники Чернігівщини приймали щедрувальників

13 та 14 січня в Україні традиційно відзначають свято Маланки (Щедрий вечір) та Василя (Старий Новий рік). Тож цими днями в об'єднаних управліннях області лунали новорічні щедрівки та привітання.

Ріпки

Щедрувальники з танцями, піснями, віршами, театралізованим новорічно-різдвяним дійством, а головне - зі щирими побажаннями злагоди, здоров’я, любові та добра завітали до Ріпкинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Вихователі та вихованці комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселка», комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 «Колосок», районного центру дитячої та юнацької творчості привели козу, заспівали новорічних щедрівок та засіяли зерном.

Начальник управління Анатолій Тужик від імені всього колективу подякував гостям за добрі слова і святковий настрій та вручив солодкі подарунки.

Сосниця

Вже багаторічною традицією в Сосницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України є привітання з новорічними та різдвяними святами. Цього року працівників управління приходили вітати та подарували дивовижне відчуття святкової радості та спокою учні В’юниської середньої школи смт Сосниця.

Створенню особливого передноворічного настрою та атмосфери в управлінні допомогли гарний спів та щирі побажання на наступний Новий рік.

Працівники управління щиро вдячні гостям за гарні привітання та дуже хочуть, щоб віра у диво не зникала ніколи. У ці святкові дня бажають всім миру і добра, любові та щастя, тепла і затишку в домі, а навколо нехай відбуваються тільки гарні події.