Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Пенсіонерам силових структур розповіли про перерахунок пенсій

Cьогодні у головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області відбулась зустріч з пенсіонерами силових структур. Темою розмови став перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб.
Начальник головного управління Юрій Юрченко детально зупинився на основних моментах перерахунку, розповів про порядок визначення складових грошового забезпечення для перерахунку пенсії окремих категорій військовослужбовців. Він зауважив, що виплати за позовами колишніх працівників органів внутрішніх справ буде проведено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».
- Перерахунок пенсій буде здійснюватися на підставі довідок про оновлене грошове забезпечення, які будуть видані відповідними міністерствами та відомствами, - повідомила начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Світлана Симанчук. - Виплату перерахованих пенсій ми розпочнемо вже в березні за додатковими відомостями. Для перерахунку військових пенсій звертатися до Пенсійного фонду пенсіонерам не потрібно.
Спілкування проходило в формі діалогу. На свої запитання пенсіонери отримали компетентні відповіді від працівників управління. На зустрічі були присутні близько 120 осіб.