Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Обговорили програму «Ветеран»

Начальник відділу обслуговування громадян Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олександр Шелупець взяв участь у зустрічі з ветеранами та пенсіонерами, яка відбулася в залі Будинку офіцерів селища Гончарівське.

9 серпня 2017 року Чернігівська районна рада прийняла програму «Ветеран», яка розрахована до 2020 року. Головним завданням цієї програми є вдосконалення та посилення соціальної захищеності ветеранів війни, АТО та праці, військової служби та інших силових структур, членів сімей загиблих ветеранів, створення необхідних умов для їх нормального життя та активної діяльності ветеранських організацій району, захист їх прав, наданих Конституцією і законами України.

Про те, як працює програма та які зміни відбулися в роботі районної ветеранської організації і йшлося під час заходу.

На зустрічі були також присутні голова районної організації ветеранів Анатолій Скуратович, начальник управління соціального захисту Чернігівської РДА Валентина Лугова, заступник головного лікаря районного ТЦ ПСМД Раїса Корабейникова, секретар Гончарівської селищної ради Ніна Півень.

Перед засіданням відбулася презентація директором ЧРБ Оксаною Колесник нещодавно випущеної книги «Лицарі воїнської доблесті», яка присвячена воїнам-інтернаціоналістам району.

Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на хвилюючі питання щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців в запасі й відставці та проконсультуватися з фахівцями стосовно юридичних аспектів, соціального забезпечення та інших важливих тем.