Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Новорічне вітання начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрія ЮРЧЕНКА

 

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Юрій ЮРЧЕНКО За мить 2017-й рік стане історією. Які спогади він по собі залишив, які надії та сподівання виправдав, які заповітні мрії та побажання виконав?

У кожного з нас - своя відповідь на це запитання. Та все ж, давайте подякуємо року минулому за те, що вберіг нас від катаклізмів та потрясінь, дав змогу зосередитись не тільки на поточних запитаннях, а й думати про перспективу.

2017-й рік передає естафету 2018-му. А разом з ним – і пакет завдань для нас, працівників Фонду, серед яких, зокрема, подальше впровадження пенсійної реформи, модернізація і розвиток нашої служби відповідно до сучасних стандартів, наближення пенсійних послуг до людей та поліпшення їх якості.

Щиро вітаю з Новим роком усіх працівників Пенсійного фонду області, завдяки чиїй щоденній та невтомній праці майже 350 тисяч жителів нашого краю отримують пенсійні виплати вчасно і безперебійно. Кар’єрного і професійного вам зростання, миру і злагоди, щастя і здоров’я, поваги та любові, родинного затишку та комфорту, оптимізму й упевненості у завтрашньому дні!

У новорічну ніч наші сокровенні думки і побажання, природньо, звернені до наших батьків, бо вони є нашим корінням, яке дає снагу до життя, і наших дітей, бо вони - наша надія, наше майбутнє. До наших друзів, завжди готових підставити тверде плече у скрутну хвилину, і колег, з якими разом ми є однією командою. До тих, кого немає поруч за новорічним столом, хто далеко від рідного дому охороняє наш мир і спокій або виконує свої професійні обов’язки.      

До побачення, рік минулий! Здрастуй, рік прийдешній!

З Новим 2018 роком!  

 Начальник                                                                                                                 Юрій Юрченко