Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Новації у пенсійному законодавстві обговорили з освітянами

      Завідувач сектору обслуговування громадян Сосницького об’єднаного управління Роман Нечвидний провів зустріч з працівниками Сосницької гімназії імені О. П. Довженка. Представник Пенсійного фонду розповів про порядок  перерахунку пенсій в результаті осучаснення з 1 жовтня 2017 року.

     Інформував, що розмір пенсій залежить від заробітної плати, з якої сплачені страхові внески до Пенсійного фонду, стажу та показника середньої зарплати по Україні, що застосовується для обчислення пенсій. Зазначив, що з 1 січня 2018 року правом на призначення пенсії за віком після досягнення 60-річного віку зможуть скористатися тільки ті громадяни, які матимуть не менше 25 років страхового стажу.

     На зустрічі обговорювались питання умов виходу на пенсію за віком та за вислугою років,  порядку перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, умов зарахування страхового стажу, порядку виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію працівникам освіти, поінформовано про перелік документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.

     На завершення всім бажаючим рекомендовано зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, де можна отримувати інформацію зі своєї облікової картки в системі персоніфікованого обліку про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески, роздано буклети з пенсійної тематики, надано індивідуальні консультації.