Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

На Чернігівщині понад 19,2 тисячі пенсіонерів силових структур отримають підвищені пенсії

Про це повідомив під час брифінгу в обласній державній адміністрації начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

12 березня ц.р. в облдержадміністрації відбувся брифінг для журналістів місцевих засобів масової інформації, на якому йшлося про порядок перерахунку пенсій військовим пенсіонерам на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».

Головне управління вже розпочало роботу щодо виконання урядового рішення, а саме підготовлені списки пенсіонерів силових структур, пенсії яких підлягають перерахунку, загальною кількістю 19,2 тис. та 1 березня передані 13-ти уповноваженим органам. Після надходження довідок про розмір грошового забезпечення буде здійснено їх опрацювання та перерахунок пенсій.
Програмне забезпечення, за допомогою якого буде проводитися осучаснення пенсій, протестовано. Зауважень до його роботи немає.

- Виплату перерахованих пенсій ми розпочнемо вже в березні поточного року за додатковими відомостями. А повністю її завершити плануємо протягом квітня, – зазначив у своєму виступі Юрій Юрченко.
Наприкінці брифінгу керівник Пенсійного фонду області надав вичерпні відповіді на низку запитань від представників засобів масової інформації.

 

Прикрепленный файл: