Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Ми працюємо для людей

У Чернігові відбулися урочистості з нагоди 25-річчя створення Пенсійного фонду України.

На урочисті збори з нагоди 25-річчя Фонду у навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій області зібралися керівники структурних підрозділів головного управління, начальники територіальних управлінь, профспілкові активісти, ветерани.

Із доповіддю перед присутніми виступив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Петро Кулініч. Він окреслив основні віхи Фонду та зупинився на завданнях, які стоять перед пенсійниками області сьогодні.

Працівників Пенсійного фонду області щиро привітала голова Чернігівської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України Олександра Лайок. Найактивнішим членам профспілки вона вручила грамоти та подарунки.

 * * *

Привітати працівників та ветеранів Пенсійного фонду з ювілеєм на урочистий вечір у міський Палац культури прийшли керівники міста та області, соціальні партнери, у тісній співпраці з якими пенсійники області вирішують свої завдання. Теплі слова вітань учасники свята почули від Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та заступника голови облдержадміністрації Сергія Биконі.

У своїх виступах вони підкреслювали, що за чвертьвікову історію Фонд став одним із невід’ємних атрибутів незалежної Української держави. Робота у соціальній сфері особлива, бо за своїм характером максимально наближена до людини, її життєвих проблем. А тому працювати в ній можуть лише люди небайдужі, які душею вболівають за доручену справу. Завдяки щоденній наполегливій праці працівників Пенсійного фонду області 362 тисячі пенсіонерів Чернігівщини отримують свої виплати вчасно і у повному обсязі.

З вітальним словом до учасників урочистого зібрання звернулися перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко та голова Чернігівської обласної профспілкової організації працівників Пенсійного фонду України Олександра Лайок.

Кращих працівників Пенсійного фонду удостоєно нагород облдержадміністрації та обласної ради, Чернігівського міського голови та відомчих відзнак. Першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в місті Чернігові Ольгу Миколаївну Рем нагороджено нагрудним знаком «Знак пошани» Пенсійного фонду України, а начальника управління Фонду в місті Ніжині та Ніжинському районі Аллу Володимирівну Севостьянчик відзначено подякою Прем'єр-міністра України.

Майстри мистецтв та художні колективи Чернігівщини підготували для учасників та гостей свята цікаву концертну програму.