Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Консультації з пенсійного забезпечення отримали жителі Тупичівської громади

Виїзний прийом громадян на території Тупичівської об'єднаної територіальної громади провела завідувач Городнянського сектору обслуговування громадян Ріпкинського об'єднаного управління Пенсійного фонду Людмила Самійленко.

Фахівець ознайомила присутніх з порядком звернення за призначенням пенсії та механізмом формування загального страхового стажу в залежності від сплачених страхових внесків, акцентувала увагу на важливості правильного оформлення записів в трудових книжках та впливі заробітної плати на розмір майбутньої пенсії. Також вона провела для деяких громадян попередню оцінку визначення права на призначення та перерахунок пенсії згідно наданих документів.

Жителі громади ставили багато питань щодо пенсійного забезпечення, складових, від яких залежить розмір пенсії, порядку зарахування до страхового стажу отримання допомоги по безробіттю, військової служби, догляду за дитиною, навчання тощо. На всі питання громадяни отримали вичерпні відповіді.

Людмила Самійленко повідомила, що інформацію з пенсійного забезпечення можна отримати на Веб-порталі Пенсійного фонду України, на сторінках газети “Пенсійний кур'єр”, за телефоном “гарячої лінії” управління та розповсюдила матеріали на пенсійну тематику.