Пенсійний фонд України
Головне управління в Чернігівській області
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

 

   

Конкурс дитячих малюнків «Світ - очима дітей»

За ініціативи обласного профспілкового комітету Чернігівської області в  приміщенні головного управління  з 22 по 30 травня 2014 року відбулась виставка дитячих малюнків «Світ – очима дітей».  В експозиції, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей - роботи дітей працівників управлінь Пенсійного фонду області.

На розгляд журі були представлені 148 живописних графічних малюнків та декоративно-прикладних творів дітей віком від 3 до 15 років в самих різноманітних техніках: акварель, гуаш, пастель, олівець. Малюнки виконані в різних художніх жанрах: пейзаж, портрет, натюрморт, різноманітні замальовки.

Теми, які обрали юні митці, занурюють нас, дорослих, у світ свята та фантазії, а дитяча фантазія безмежна. На малюнках живуть дивовижні дикі звірі, принцеси, улюблені казкові герої. Юні мандрівники відобразили подорожі берегами річок, лісами, відпочинок на морі.

Ну і, звичайно, малюнки присвячені найдорожчому в їхньому житті – мамам, татам, сестричкам та братикам.   

Свою любов до миру, до своєї домівки маленькі українці виразили в роботах: «Ми за мир»,  «Моєму серцю Срібнянщина мила», «Ми українці», «Ні війні!», «Моя Україна», «Ми різні, ми рівні, ми разом!», «Я люблю Україну», «Батьківська хата», «Дружня родина» та інші.

Для визначення переможців, була створена комісія у складі: голова комісії – директор Чернігівської дитячої художньої школи Марія Рибіна-Ткач та члени комісії – працівники управлінь Фонду області.

У критеріях оцінки дитячих робіт члени журі звернули увагу на яскравість, охайність, креативність на національне спрямування.

Призери та всі учасники конкурсу отримали пам’ятні подарунки від обласного комітету профспілки: альбоми серії «Великі музеї світу», книжки для тих, хто вчиться малювати: «Малюємо натюрморти» та «Сучасні пейзажі», фарби, пазли-розмальовки, набори фломастерів та олівців, альбоми для малювання.